Joachim Vie

Dagleg leiar

95 93 99 92

joachim@reindesign.no

Tore Fossen

Prosjektleiar og grafisk designar

95 93 99 93

tore@reindesign.no

Les meir om Tore

Trude Tenold

AD / Grafisk designar

95 93 99 94

trude@reindesign.no

Les meir om Trude

Heidi Gloppen

Grafisk designar

95 93 99 95

heidi@reindesign.no

Les meir om Heidi

Ingvild Pedersen

Grafisk designar

95 93 99 91

ingvild@reindesign.no

Les meir om Ingvild

Roy Sunde

Redaktør og tekstforfattar

95 93 99 98

roy@reindesign.no

Les meir om Roy

Renate Sjåstad

Grafisk formgjevar

95 93 99 96

renate@reindesign.no

Les meir om Renate

Stine Bortheim

Grafisk designar, lærling

95 93 99 99

stine@reindesign.no

Les meir om Stine